KONTAKT


BIURA I MAGAZYNY

naszych firm znajdują się

w Brzeziu koło Krakowa

gmina Zabierzów

powiat Kraków

  

Adres pocztowy:

 

AMBAR – ALDO

Brzezie

ul. Szlachecka 25

32-080 Zabierzów

 

 

GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00-16.00


 

tel. 12 285 18 73

fax 12 285 21 20

 

E- mail:

ambar@ambar.pl 

aldo@ambar.pl 

 magazyn@ambar.pl

 


Wyświetl większą mapę

Dojazd z Krakowa. Drogą nr. 79 z Ronda Bronowickiego przy MAKRO jechać w kierunku Katowic-Trzebini. Za węzłem autostrady (nie skręcać na autostradę!) należy skręcić w prawo według drogowskazu do Brzezia , na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo. Od tego skrzyżowania do magazynu AMBAR w Brzeziu jest 1,0 km.

Dojazd od strony Śląska autostradą. Na końcu autostrady, za wiaduktem i Centrum WITEK, skręcić na światłach w lewo w jak do LEROY MERLIN i nawrócić na małym rondzie. Powrócić na drogę nr 79 w kierunku Trzebini i potem skręcić w prawo wg drogowskazu do Brzezia, na następnym skrzyżowaniu skręcić w lewo. Od tego skrzyżowania do magazynu AMBAR w Brzeziu jest 1,0 km.

Dojazd od strony Trzebini. W Zabierzowie na światłach przy kościele  skręcić w lewo i ul. Kolejową i potem Rodziny Pagonów dojechać do Bolechowic. Na ul. Zielonej na skrzyżowaniu w kształcie litery T  skręcić w prawo w kierunku na Rząskę. Do magazynu AMBAR w Brzeziu  z tego skrzyżowania jest około 1,5 km

Dojazd od strony Olkusza. W Modlnicy przed NICO przy restauracji MARGARITA  skręcić w prawo na Modlniczkę. W Modlniczce na pierwszym skrzyżowaniu przy krzyżu  skręcić w lewo i na następnym skrzyżowaniu w prawo. Od tego skrzyżowania do magazynu AMBAR w Brzeziu  jest 1,0 km.

 

Licznik odwiedzin: 55580