Oferujemy Państwu dużą gamę surowców spożywczych i dodatków do żywności oraz wiele materiałów pomocniczych potrzebnych do produkcji.

W ofercie posiadamy koncentraty i emulsje owocowe do produkcji napojów, aromaty płynne i proszkowe, kwasy spożywcze, konserwanty, słodziki, barwniki spożywcze, oraz opakowania, etykiety, kleje, folie, papier pakowy, kapsle, nakrętki itp.

Opracowujemy również technologię produkcji, normy i receptury, materiały promocyjne i reklamowe, prowadzimy szkolenia dotyczące dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej oraz zasad HACCP, zapewniamy dobór i montaż maszyn i urządzeń.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami i dostawcami surowców i materiałów z kraju i zagranicy. Jesteśmy dystrybutorami firmy CAROTEX, która produkuje emulsje i koncentraty do napojów oraz firmy JAR, która produkuje aromaty spożywcze. Ponadto posiadamy w ofercie dodatki do żywności  wielu innych firm z kraju i z zagranicy.

Jesteśmy przedstawicielami fińskiej firmy
FIN-KORRKI, która produkuje kapsle z kółkiem oraz dystrybutorami kapsli koronowych firmy CAN-PACK.  Posiadamy w sprzedaży kleje polskiej firmy AKWAWIT i słoweńskiej firmy HELIOS, które produkują kleje dla przemysłu spożywczego.

W swoim zakresie produkujemy koncentrat magnezowy i wapniowy do mineralizacji wody.

Pełną nasza ofertę znajdziecie Państwo na kolejnych podstronach, których wykaz znajduje się na pasku obok.

 

 

Licznik odwiedzin: 58623